zwiększ czcionkę zmień kontrast

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Referenta ds. księgowości budżetowej w Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wlkp.
Dodano: 2022-12-21

Dotyczy konkursu na stanowisko Referenta ds. księgowości budżetowej w Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim, ul. Powstańców Chocieszyńskich 23D, 62-065 Grodzisk Wielkopolski.

 

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko Referenta ds. księgowości budżetowej w Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim została wybrana:

Pani Agnieszka Cielecka – Brychcy, zamieszkała w Grodzisku Wielkopolskim.

 

Uzasadnienie:

W procedurze naboru na stanowisko Referenta ds. księgowości budżetowej w Centrum Usług Wspólnych w Grodzisku Wielkopolskim wzięło udział 6 kandydatów, 5 z nich spełniało wymagania formalne.

Komisja Rekrutacyjna po przeprowadzeniu procedury naboru i rozmowach kwalifikacyjnych wskazała Panią Agnieszkę Cielecką – Brychcy do objęcia ww. stanowiska.

Pani Agnieszka Cielecka – Brychcy wykazała się dużą wiedzą z zakresu wykonywanych zadań na opisanym wyżej stanowisku, wysoką kulturą osobistą, komunikatywnością oraz umiejętnościami niezbędnymi do prawidłowego wykonywania powierzonych obowiązków.

Jej zdolności oraz cechy osobiste rokują rzetelne wykonywanie obowiązków na stanowisku Referenta ds. księgowości budżetowej.

 

 

Dyrektor

Centrum Usług Wspólnych

w Grodzisku Wielkopolskim

/-/ Rafał Sikorski